Kontoret i Aarhus

Eva
Eva Salgsleder i Aarhus
eva@cctravel.dk
3338 0077
Morten Morten Produktchef for Latinamerika
morten@cctravel.dk
6599 8890

Ekspertområder: Argentina, Brasilien, Chile, Colombia, Costa Rica, Cuba, Ecuador, Mexico, Panama og Peru – samt Burma

Pernille Grøngaard
Pernille G Rejsekonsulent
pernilleg@cctravel.dk
3338 0079

Ekspertområder: Dansk Vestindien, Dubai, Bali, Malaysia, Thailand, USA, Portugal, Spanien, Italien

Kontoret i København

Casper
Casper Salgsleder i København
casper@cctravel.dk
3338 0090
Lars
Lars Rejsekonsulent
lars@cctravel.dk
3318 9088

Ekspertområder: Sri Lanka, Thailand, Vietnam, Cuba, Cambodia, Laos og Peru
Katharina
Katharina Rejsekonsulent
katharina@cctravel.dk
3338 0093

Ekspertområder: Filippinerne, Japan, Seychellerne, Malaysia, Costa Rica, Colombia, Indien og Sri Lanka
Sidsel
Sidsel Rejsekonsulent
sidsel@cctravel.dk
3318 9081

Ekspertområder: Costa Rica, Dansk Vestindien, Filippinerne, Malaysia, Mexico, Thailand, Grækenland, Kroatien, Italien, Portugal
Steffen
Steffen Rejsekonsulent
steffen@cctravel.dk
3318 9087

Ekspertområder: Cambodia, Laos, Vietnam, Malaysia, Thailand, Indonesien, Dansk Vestindien, Seychellerne og USA
Tina
Tina Rejsekonsulent
tina@cctravel.dk
3338 0096

Ekspertområder: Dansk Vestindien, Bali, Thailand, USA, Grækenland, Kroatien, Italien, Portugal
Luca
Luca Administrerende direktør
luca@cctravel.dk
3318 9089
Charlotte
Charlotte Administrativ medarbejder
charlotte@cctravel.dk
3338 0075
Marie
Marie Marketingkoordinator
marie@cctravel.dk
3338 0097
Katrine
Katrine Marketingkoordinator
katrine@cctravel.dk
Søren
Søren IT ansvarlig
soren@cctravel.dk
Susanne
Susanne Regnskabschef
susanne@cctravel.dk
Birgitte
Birgitte Billetudsender
birgitte@cctravel.dk

Hvorfor rejse med os?