Kontoret i Aarhus


Eva
Salgsleder i Aarhus
eva@cctravel.dk
3338 0077

Anders
Rejsekonsulent
anders@cctravel.dk
3338 0098


Ekspertområder:
Mexico, Cambodia, Vietnam, Thailand, Peru, Japan, Costa Rica, Panama og Colombia


Camilla
Rejsekonsulent
camilla@cctravel.dk
6599 8892


Ekspertområder:
USA, Cuba, Thailand Indien, Indonesien, Seychellerne, Laos og Vietnam


Morten
Produktchef for Latinamerika
morten@cctravel.dk
6599 8890


Ekspertområder:
Argentina, Brasilien, Chile, Colombia, Costa Rica, Cuba, Ecuador, Mexico, Panama og Peru – samt Burma


Sashia
Salgskoordinator
sashia@cctravel.dk
6599 8895

 

Kontoret i København


Casper
Salgsleder i København
casper@cctravel.dk
3338 0090

Lars
Rejsekonsulent
lars@cctravel.dk
3318 9088


Ekspertområder:
Sri Lanka, Thailand, Vietnam, Cuba, Cambodia, Laos og Peru


Cria
Rejsekonsulent
cria@cctravel.dk
3338 0070


Ekspertområder:
USA, Dansk Vestindien, Cuba, Costa Rica, Mexico, Brasilien, Italien, Japan, Filippinerne, Malaysia, Sri Lanka og Vietnam


Katharina
Rejsekonsulent
katharina@cctravel.dk
3338 0093


Ekspertområder:
Filippinerne, Japan, Seychellerne, Malaysia, Costa Rica, Colombia, Indien og Sri Lanka


Steffen
Rejsekonsulent
steffen@cctravel.dk
3318 9087


Ekspertområder:
Cambodia, Laos, Vietnam, Malaysia, Thailand, Indonesien, Dansk Vestindien, Seychellerne og USA


Stina
Produktchef for Asien
stina@cctravel.dk
3318 9089

Luca
Administrerende direktør
luca@cctravel.dk
3318 9089

Charlotte
Administrativ medarbejder
charlotte@cctravel.dk
3338 0075


Marie
Marketingkoordinator
marie@cctravel.dk
3338 0097

Katrine
Marketingkoordinator
katrine@cctravel.dk

Søren
IT ansvarlig
soren@cctravel.dk

Susanne
Regnskabschef
susanne@cctravel.dk

Birgitte
Billetudsender
birgitte@cctravel.dk